Hof van Waelsicht

realiseer je eigen droom(woning)!

Een bestaand huis is leuk, maar het ontwerpen en realiseren van je eigen droomwoning is nog veeeeel leuker! Een woning die helemaal voldoet aan jouw verwachtingen en ook nog eens ligt op een geweldige plek aan het water. Waar je met je voeten in het groen het hele jaar door het vakantiegevoel ervaart. Iets voor jou? Laat je informeren over één van de acht kavels bij Hof van Waelsicht.

Dit unieke woonproject, met een gemeenschappelijke brink en oprijlaan wordt ontwikkeld in het groene buitengebied aan de Pruimendijk in het Zuid-Hollandse Ridderkerk. De grootte van de kavels voor een dijk- of oeverwoning variëren van 761 m2 tot maar liefst 1.646 m2. Samen met de architect van DAVL Studio, die vanaf de start al betrokken is bij dit project, kun je samen om de tafel om te kijken wat er allemaal mogelijk is. De architect kan advies geven over het ontwerp, de kleuren en het gebruik van duurzame materialen. Uiteraard kun je er ook voor kiezen om je droomwoning, binnen de mogelijkheden van het kavelpaspoort, geheel op eigen wijze in te vullen.

kamer vol planten
Woongenot

Kies je voor een dijkwoning met handgevormde bakstenen, een rieten dak en leibomen aan de dijkzijde? Of ga jij voor een oeverwoning met veel glas, een royale tuin en de mogelijkheid voor een aanlegsteiger? Beide woningen zijn echte eyecatchers en een genot om in te wonen. Vanuit je dijkwoning geniet je van een fenomenaal uitzicht op de natuur en vanuit je oeverwoning loop je zo naar je eigen sloep om te genieten van de rust op het water. Waar word jij gelukkig van?

Blikvangers

Naast de acht woningen, die de blikvangers vormen van Hof van Waelsicht, is het Oeverpark een mooie, groene aanvulling op het geheel. Deze openbare ruimte wordt, in samenspraak met de gemeente Ridderkerk, door de particuliere eigenaars ontwikkeld en sluit aan op het netwerk van provinciale- en lange afstandsfietsroutes. Aan de westzijde komt een schapenweide en in het overige gebied bevinden zich bijenvelden, een wandelpad en een aanlegsteiger. Hof van Waelsicht en het Oeverpark hebben één uitstraling naar buiten toe.

Word je al een beetje nieuwsgierig? Kijk dan op pagina 268 en 269 in het Excellent Magazine. Daar kun je alvast een kijkje in de keuken krijgen over ons nieuwe project.

Uniek

Het gebeurt niet vaak dat er zulke ruim bemeten kavels worden aangeboden op een prachtige, rustieke locatie aan de geliefde Waal. Heb je plannen om je droomwoning te bouwen? Dan is dit je unieke kans. De particuliere eigenaren, QMakelaars en DAVL Studio staan te popelen om dit project op high-end niveau, met veel luxe en passend bij het landelijk gebied, neer te zetten. Aan alle voorwaarden is voldaan en vanaf januari 2024 gaat de bouw van de eerste woningen al van start. Je hoeft dus niet lang te wachten om te genieten van je droomwoning aan de dijk of aan het water. Ervaar het gevoel van ultieme vrijheid! www.hofvanwaelsicht.nl

Meer interieurtips? Bekijk dan de onderstaande blogs!