Te koop | Villa in Dubrovnik – Okolica, Kroatië

Baerz & Co Luxury Homes

Dubrovnik – Omgeving: Twee stenen gebouwen uit de 19e eeuw, 1100 m², direct aan zee, met een erf van 561 m².

Villa
Zwembad

Gebouw A is volledig gerenoveerd met een nieuwe gewapend betonnen structuur voor de begane grond en eerste verdieping, inclusief versterkingen, vernieuwd timmerwerk en een volledig nieuw dak. Het gebouw beslaat twee verdiepingen:

  • Begane grond: 367,13 m²
  • Eerste verdieping: 326,04 m²
  • Totale oppervlakte: 693,17 m²

Oorspronkelijk was dit gebouw een molen en functioneert het als dam voor een zoetwatermeer dat onder en langs het gebouw stroomt en direct in zee uitmondt.

Slaapkamer
Badkamer

Gebouw B vereist volledige renovatie en heeft momenteel alleen de dragende muren. Het is noodzakelijk om vloeren en een dak te plaatsen. Dit gebouw omvat:

  • Begane grond: 264,79 m²
  • Eerste verdieping: 224,37 m²
  • Totale oppervlakte: 489,16 m²

Een unieke vastgoedkans direct aan zee, op een exclusieve locatie, met aanlegplaatsen voor boten. Zeer geschikt als investeringsproject.

Woonkamer
Keuken

Meer informatie over deze woning Baerz&Co Luxury Homes