Te Koop | Villa in Vinkeveen

Baerz & Co Luxury Homes

Welkom aan de geliefde Groenlandse Kade, op nummer 63 – een uitzonderlijke vrijstaande villa op een unieke locatie aan de schitterende Zuidplas van de Vinkeveense Plassen. Deze recent verbouwde, modern ingerichte woning biedt het beste van twee werelden: ultieme rust, natuur en privacy, gecombineerd met een luxueuze woonbeleving op topniveau. Hier voelt elke dag als vakantie.

De villa ligt op een royaal perceel met optimale zonligging, volop privacy en directe ligging aan het water. De prachtig aangelegde, onderhoudsvriendelijke tuin beschikt over meerdere terrassen, een compact zwembad, een zes persoons jacuzzi én een groot overdekt terras met BBQ en eettafel – dé plek waar binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen. Via een sfeervol bruggetje bereikt u een gehuurd privé-eiland met aanlegplek voor uw boot – een zeldzame luxe voor watersportliefhebbers. Er zijn meerdere aanlegplaatsen beschikbaar voor extra boten.

Binnen wacht een royale open leefruimte met een luxe woonkeuken die naadloos overgaat in een sfeervolle woonkamer. De keuken is een droom voor de culinaire liefhebber: een royaal kookeiland met hoogwaardige Siemens-inbouwapparatuur, twee vaatwassers, wijnklimaatkasten en zelfs een barista corner. Aangrenzend vindt u een praktische bijkeuken met Amerikaanse koelkast, ijsblokjesmaker en extra vriezer.

villa vinkeveen
villa vinkeveen

De woonkamer is stijlvol ingericht met open haard, diverse zitjes, een ruime eetkamer en een ingebouwde beamer voor een echte thuisbioscoopervaring. Er is tevens een modern kantoor met elegante taatsdeuren, perfect voor wie in stijl wil thuiswerken.

De villa telt drie ruime slaapkamers, elk met een eigen badkamer en suite – inclusief een indrukwekkende master suite op de bovenverdieping met walk-in closet en loungehoek. Deze ruimte is desgewenst op te splitsen in twee aparte slaapkamers.

Duurzaam comfort staat centraal: vloerverwarming op de begane grond en de badkamer boven, een pelletkachel en airconditioning zorgen voor een aangenaam klimaat, het hele jaar door.

De villa is vanaf de eigen parkeerplaats aan de Groenlandsekade bereikbaar via een elektrisch bedienbare toegangspoort of een separaat loophek. Eenmaal binnen op het terrein ontvouwt zich een prachtig aangelegde voortuin met parkeergelegenheid voor meerdere auto’s. Uitbouwmogelijkheden zijn aanwezig voor wie de woning nog verder wil personaliseren.

villa vinkeveen
villa vinkeveen
villa vinkeveen
villa vinkeveen

Uniek extra aanbod: bij deze villa bestaat de mogelijkheid tot de separate aankoop van een eigen eiland (legakker) met water in de Vinkeveense Plas. Een zeldzame kans om uw eigen privéplek op het water te bezitten – perfect voor ontspanning, natuurbeleving of als uitbreiding van uw tuin en water.

Met de A2 op enkele minuten rijden en hotspots als de Harbour Club op loopafstand, geniet u hier van perfecte bereikbaarheid én een ongekend gevoel van vrijheid.

Benieuwd naar de indeling? We nemen je graag mee door de woning, van beneden tot boven.

Welkom thuis – hier begint het genieten al bij aankomst.
Je betreedt het perceel via een elektrisch te bedienen toegangshek: een stijlvolle en veilige entree. Op eigen terrein is volop ruimte om auto’s te parkeren. En verwacht je gasten? Geen probleem! Direct aan de Groenlandse Kade is een royale extra eigen parkeerplaats aanwezig, geschikt voor zeker acht auto’s. Ideaal voor verjaardagen, etentjes of gewoon een spontane borrel. De voortuin is prachtig aangelegd en deels onderheid, wat zorgt voor een solide en duurzame basis.

villa vinkeveen
Een tuin om van te dromen – met wellness, water en volop privacy

De achtertuin is een waar paradijs, prachtig aangelegd en met veel gevoel voor indeling ontworpen. Dankzij de slimme opzet is er niet alleen gedacht aan esthetiek, maar ook aan gemak: de tuin is relatief onderhoudsarm, zodat je vooral kunt genieten. Elk element heeft zijn plek – en het klopt allemaal.
We beginnen bij het meest luxe gedeelte: de spa-ruimte. Hier vind je een compact zwembad en een riante jacuzzi die plaats biedt aan zes personen. Ernaast staat een gezellige, vaste houten loungebank waar je heerlijk kunt relaxen met een drankje binnen handbereik. Dit gedeelte van de tuin is grotendeels onderheid, wat zorgt voor een solide basis én een comfortabele uitstraling.

Via een beschutte doorloop aan de achterzijde van de woning kom je bij het achterste deel van het perceel. Hier steek je via een charmant bruggetje over naar een stuk tuin dat gehuurd wordt van het waterschap voor slechts € 442,57 per jaar. Hier kun je je boot aanleggen – of meerdere boten, want er is ruimte genoeg. Ideaal voor waterliefhebbers of voor wie graag het vrije plassengebied op wil varen. Op dit gehuurde perceel staan ook twee houten schuurtjes, handig voor tuinspullen, watersportmateriaal of als opslag.
En er is meer: er bestaat de mogelijkheid om separaat nog een legakker met water aan te kopen – samen goed voor een oppervlakte van maar liefst 24.120 m² aan grond en water. Perfect voor natuurliefhebbers of wie simpelweg op zoek is naar rust en ruimte in het groen.

Meer informatie over deze woning Baerz&Co Luxury Homes