Adembenemende, verleidelijke schoonheid en luxe
Studio Hans Kuijten
Bar Nola omarmt en verwarmt je. Weet je te verleiden. Laat je hart sneller kloppen. En laat je daarna niet meer los. Studio Hans Kuijten realiseerde interieurperfectie en voldeed ruimschoots aan de wens van mede-eigenaar Tom Hamaekers om de ‘dikste’ tent van de stad te creëren. Internationale allure in Maastricht.
Het unieke, kleurrijke, warme en luxe interieur maakt direct indruk en laat je ogen van links naar rechts schieten. Steeds weer ontdek je iets nieuws en word je verrast. Een aaneenschakeling van wow-momenten in een restaurant dat niet zou misstaan in een bruisende wereldstad als Parijs, Londen of New York, en dat sinds de opening geldt als dé hotspot van de meest bourgondische stad van Nederland.
Rijke materialen
Om tot dit Instagramwaardig droombeeld te komen, werden twee naast elkaar gelegen horecazaken volledig gestript en samengevoegd. De stenen pilaar in het hart van de zaak is het enige element dat de sloophamer overleefde en contrasteert met zijn robuuste uitstraling prachtig met de warme en luxe materialen die zijn gebruikt. Zo pasten Hans en zijn team eucalyptushout, marmer, bronzen elementen en rijke stoffen en behangsoorten toe en combineerden die met sfeerverhogende verlichting en comfortabel meubilair.
Hoog niveau
Elk detail klopt in Bar Nola. Van de uitnodigende banken tot de verlichte wandafwerkingen en van de imposante bar tot de luxe drankenkast. Ook een bezoek aan het toilet zorgt voor bewondering. Een fraai verlichte stalen trap leidt naar de kelder, die is voorzien van prachtig marmer, rijke wandafwerkingen en hoogwaardige accessoires. De smaakvolle gerechten, de indrukwekkende wijnkaart – ook de cocktails zijn heerlijk – en de gastvrijheid van de medewerkers sluiten aan bij het hoge niveau van het interieur en maken samen van een bezoek aan Bar Nola een verleidelijk middagje of avondje uit. En dat je nog een keer teruggaat, staat eigenlijk al vast.
Fotografie: Peter Baas
De volgende partijen werkten mee aan dit project:
Studio Hans Kuijten | Slangen Interieurbouw | Uiterwijk Bouw & Techniek | Bar Nola
