Ingetogen luxe en huiselijke sferen
Leskens Interior
Op een absolute high-end locatie in het hart van Groningen creëerde Leskens Interior een licht, warm en huiselijk kantoorinterieur dat tot in het kleinste detail klopt, uitnodigt om in te werken en de verwachtingen van opdrachtgever Novar overtreft.
Voor de locatie van het nieuwe hoofdkantoor kwam de ontwikkelaar van groene energiesystemen voor de zakelijke markt uit op een leegstaand gedeelte van een prestigieuze toren aan de Groningse Grote Markt en klopte aan bij projectinrichter Style26. De specialist in kwaliteitsvolle en duurzame interieuroplossingen nam op zijn beurt als uitvoerder contact op met interieurarchitect Sander Leskens, die het ontwerp van het nieuwe interieur voor zijn rekening nam.
Maatwerkobject als blikvanger
Sander voorzag het kantoor van een open karakter en paste grote glazen puien toe, zodat het zonlicht optimaal kan toetreden tot in de kern van de werklocatie, waarin de bar de grote blikvanger vormt. Aan het royale maatwerkobject wordt koffiegedronken, gezamenlijk geluncht of de werkdag gezellig afgesloten. De hoogwaardige materialen, het detailniveau en de vormentaal zorgen samen met de lampencompositie van Maretti voor een aantrekkelijk totaalbeeld.
Gaan voor het allerbeste
De eigenaar van Leskens Interior maakt naam met unieke, warme interieurs van particuliere en zakelijke projecten. Ontwerpen die ingetogen luxe ademen, voor een glimlach zorgen bij de opdrachtgevers en worden gerealiseerd door vakkundige partijen. De interieurs ogen fraai, zijn functioneel en hebben een hoog afwerkingsniveau. Niet alleen passen de materialen en kleuren perfect bij elkaar, maar ook de akoestiek en de techniek zijn tot in de puntjes verzorgd. “In het kantoor van Novar zorgden we zelfs voor een prettige geurbeleving”, vult Sander aan. “Zo ver gaan we samen voor het allerbeste resultaat voor onze opdrachtgevers.”
Parel aan de Grote Markt
Leskens Interior koos voor een licht en warm kleurenpalet, waarbij we in de zorgvuldig geselecteerde zijden bloemen en de blauw-oranje wandafwerkingen in de werkruimtes tegenover de bar de kleuren van de huisstijl van Novar herkennen. De door Leskens en de meewerkende partijen gecreëerde sfeer, het hoogwaardige meubilair en de perfecte afwerking maken dat de werknemers van Novar met plezier naar het kantoor komen en dat klanten er met trots worden ontvangen. Een parel aan de Grote Markt met een uitzicht dat nooit verveelt.
Fotografie: The Brandwagon
De volgende partijen werkten mee aan dit project:
