Tijdloze, elegante luxe
GV Concepts
Na hun welverdiende pensioen klopten de bewoners van de twaalf jaar oude woning bij GV Concepts aan voor een smaakvolle upgrade van het interieur, waarin ze nu in alle rust en schoonheid kunnen genieten. Met z’n tweetjes, maar zeker ook met de (klein)kinderen en vrienden. Een serene plek om het leven te vieren.
Op jonge leeftijd was Gigi Valster al bezig met schoonheid en barstte hij van de creativiteit. Hij werkte in de mode en begon een eigen label in tafellinnen, maar zijn hart klopte pas echt sneller toen hij in aanraking kwam met interieurs en (Italiaans) design. Na het succesvol afronden van zijn studie mocht hij zichzelf interieurdesigner noemen en sinds 2022 ontwerpt hij met zijn bedrijf GV Concepts luxe interieurs in binnen- en buitenland. “Mijn interieurs zijn tijdloos, elegant, rustig en zeker ook uniek. Ze dienen immers het leven en de wensen van de bewoners te weerspiegelen. Ik kopieer geen plaatjes van Pinterest”, aldus Gigi.
Roomdivider
Om tot het voor de bewoners perfecte interieur te komen, ging de indeling van de bestaande woning op de schop. Op de plek waar voorheen de berging was, ontwierp Gigi de stijlvolle eetkamer, en de wand tussen de living en de berging is deels opengebroken en voorzien van een op maat ontworpen roomdivider met bio-ethanolhaard. Met deze ingreep is de leefruimte vergroot en valt nog meer zonlicht de woning binnen.
Hoogwaardig meubilair
De behouden gebleven vloer van travertin vormt de stijlvolle basis van het elegante en serene interieur. In het hart van de woning plaatste Gigi een sierlijke gestucte salon- en lowdiningtafel en combineerde die met hoogwaardig meubilair – bijvoorbeeld de leren bank van Italiaanse makelij – en sfeerverhogende verlichting en accessoires. Een leuk detail is de ledverlichting die het televisiemeubel extra cachet geeft. Ook in de planken in de werkplek is ledverlichting verwerkt. De keuken staat in een open verbinding met de rest van het leefgedeelte op de begane grond en is voorzien van fronten van licht notenhout, nieuwe apparatuur en een stijlvol blad van het exclusieve kwartsiet Taj Mahal.
Schoonheid en comfort
De bewoners maken optimaal gebruik van het nieuwe interieur. Ze drinken een kopje koffie of een glas wijn aan de bar in de keuken, nuttigen een lekker ontbijtje aan de lowdiningtafel, kijken een film in de rijk ingerichte living en genieten samen met vrienden en familie van een heerlijk diner in de eetkamer. Een nieuw huis zonder te hoeven verhuizen. Een interieur dat schoonheid combineert met comfort en functionaliteit. Het door Gigi ontworpen washok, met apparatuur op ooghoogte, is daar een mooi voorbeeld van.
Fotografie: Paola C.
De volgende partijen werkten mee aan dit project:
