Louvers zijn esthetisch en effectief

Sunshield

Een markant vrijstaand huis in Son en Breugel is voorzien van meerdere lamellensystemen. Aan alle zijden worden de strakke lijnen van de woning geaccentueerd door unieke louvers. Dit effect wordt versterkt doordat de donkergekleurde louvers mooi contrasteren met het rieten dak en de witte gevels van het huis. 

Façade louvers 

In de eindfase van de nieuwbouw zijn de risaliet en twee ramen op de eerste verdieping voorzien van louver systemen. Deze horizontale lamellen aan de gevel worden soms ook wel shutters genoemd. Boven de entree naar de vide is een rechthoekig lamellensysteem geplaatst. De andere systemen zijn trapeziumvorming. 

Voor de façade louvers hebben de bewoners gekozen voor de 75-E lamel. Dit is een lamel met een afgeronde vorm en een breedte van 75 mm. De doorkijk, de ruimte tussen de lamellen als ze helemaal open staan, is bij de 75-E louver 70 mm. 

Buitenlamellen aan de gevel geven controle over invallend daglicht en inkomende zonnewarmte. ’s Zomers als de zon hoog staat en blokkeren de lamellen de zon, zelfs als deze open staan. In de winter is de zon minder, dan is juist alle warmte welkom. In de regel staan de horizontale lamellen overdag helemaal open en ’s nachts dicht. Met louvers heb je geen andere raambekleding nodig. 

hoodboard
Louver wanden 

Enkele maanden na de oplevering, toen de tuin eenmaal gereed was, zijn de louver systemen aan de gevel gevolgd door lamellenwanden. Een wand staat op de kop van het terras zodat men uit de wind en zonder pottenkijkers kan tafelen.  

Een tweede louver wand is aan een korte zijde van de badruimte geplaatst. Deze wand dient bij gebruik van de jacuzzi vooral de privacy. Wordt de ruimte gebruikt om te ontspannen, dan wordt de wand naar believen opengezet voor ventilatie en uitkijk. 

Voor de terraswanden is de keuze gevallen op de 96-E. Dit is een louver met een moderne strakke vorm en een breedte van 96 mm. De doorkijk of stapgrootte is bij deze lamel 90 mm. 

Anders en toch hetzelfde 

De lamellen van alle louver systemen zijn beweegbaar, ongeacht de vorm. De louver systemen aan de gevel worden bediend met een afstandsbediening. De lamellenwanden zijn handbediend. In alle gevallen kunnen de louvers traploos in elke stand tussen open en dicht worden gezet.  

Alle aluminium onderdelen zijn gecoat in RAL 7021. Deze kleur wordt ook wel zwartgrijs genoemd. De kunststofonderdelen zijn uitgevoerd in zwart. Allemaal in harmonie met het moderne witte huis. 

Bed met beige
Bed met kaartje
Meer weten?  

Voor een vrijblijvende prijsopgave mail je afmetingen naar in**@*******ld.nl. Je bent ook welkom in de showroom in Raamsdonksveer. Bel wel eerst +31 (0)162 – 571 493 voor een afspraak. Dat maakt een adviseur graag tijd voor je. 

Ontdek meerdere projecten van Sunshield